Ši svetainė naudoja slapukus („cookies“), norint suteikti kokybiškesnes paslaugas. Likdami svetainėje sutinkate su šia politika.

Bevielė temperatūros registravimo ir signalizavimo sistema Tempwatch mobiliajame telefone

Paskelbta auregis 2018.05.02 1 Komentarai Projektai,

Bevielė temperatūros registravimo ir signalizavimo sistema Tempwatch mobiliajame telefone

 

Temperatūras aplink matuoti, stebėti ir analizuoti kaip niekad patogu mobiliuoju telefonu. AUREGIS pristato Tempwatch – temperatūros matavimo sistemą su bevieliais jutikliais. Jutikliai fiksuoja temperatūras ir siunčia jų vertes kaupimui mobiliajame telefone. Jame galima peržiūrėti temperatūros grafikus, pasidalinti grafikais bei duomenimis su kitais įrenginiais. Tempwatch praneša apie viršytas nustatytas temperatūros vertes aliarmais.

 

Tempwatch matavimo sistema surenka temperatūros vertes iš jos bevielių jutiklių ir atvaizduoja grafikais mobiliojo telefono ekrane. Išėjus kurio nors jutiklio temperatūrai už nustatytų ribų, siunčia nuotolinius aliarmus SMS žinutėmis ar skambina į nurodytus telefonus arba signalizuoja vidiniais telefono aliarmais (vibracija, pranešimai, garso signalai). Aliarmai atskiriems jutikliams įjungiami bei konfigūruojami (viršutinė ir apatinė vertės) atskirai. Tempwatch dar gali periodiškai siųsti SMS apie jutiklių esamas temperatūras į kitus nurodytus telefonus.

 

Sistemą sudaro programėlė mobiliajam telefonui ir bevieliai Bluetooth temperatūros jutikliai (nuo 1 iki 10 arba daugiau suderinus su užsakovu).

 

Ši matavimo sistema ypač naudinga uždaviniuose, kur svarbu išlaikyti produktų temperatūrą reikiamose ribose. Tai svarbu sandėliuojant ar transportuojant maisto, biologinės kilmės, chemijos ir kitus jautrius temperatūrai produktus. Sistema signalizuoja apie nuokrypius nuo temperatūrinio režimo stebimosiose zonose.

 

Iš jutiklių sukaupti duomenys atvaizduojami telefono ekrane grafikais. Norimas matyti laiko intervalas (valandos, dienos ar savaitės) pasirenkamas virš grafiko esančiu išsiskleidžiančiu sąrašu. Palietę grafike bet kurį užfiksuotą temperatūros tašką matote jo laiką, momentinę temperatūros vertę ir jutiklio pavadinimą. Grafikai eksportuojami paveikslėlių, o skaitmeniniai duomenys CSV failų pavidalu (tolesnei analizei, pvz. Excel programa). Grafiku galite dalintis su kokia nors kita programėle esančia telefone, pvz. elektroninio pašto ar susirašinėjimo programa. CSV failo eksporto atveju pasirenkamas norimas jutiklis, pradžios ir pabaigos laikai.

 

Tempwatch galima pasirinkti lietuvių arba anglų kalbą.

 

Jutiklių yra dvi versijos – su magnetu arba be. Jutiklį su magnetu pakanka pridėti prie metalinio paviršiaus be papildomo tvirtinimo. Ši savybė suteikia dar daugiau panaudojimo galimybių.

  • Sistema surenka duomenis iš bevielių jutiklių Bluetooth ryšiu iki 15 metrų atstumu nuo telefono;
  • Temperatūros grafikus bei duomenimis (CSV formatu) galima eksportuoti į kitus mobiliuosius įrenginius ir kompiuterį;
  • Vietiniai aliarmai (vibracija, pranešimai, garso signalai) bei nuotoliniai aliarmai (SMS žinutės ir skambučiai į kitus numerius);
  • Iš kito telefono bet kada galima atsiųsti užklausą apie tuo metu sistemoje esamas temperatūros vertes.

Galimi kiti temperatūros stebėjimo, matavimo ir reguliavimo būdai:

 

 

Raktiniai žodžiai: Tempwatch bevielė temperatūra

1 Komentarai

Deimantas:
2020.01.14, 21:03:07
Atsakyti

Noriu matyti savo ismaniajame telefone ir gauti pranesima i telefona (app'sa) kai patalpoje yra nulis ir zemiau arba bet kada pasitikrinti kokia yra patalpos t-ura name kuris yra Moletu rajone. Tame name yra bevielis internetas. Koki sprendima galetumete pasiulyti?

Palikti komentarą