Ši svetainė naudoja slapukus („cookies“), norint suteikti kokybiškesnes paslaugas. Likdami svetainėje sutinkate su šia politika.

Matavimo prietaisai vandenilio gamybos, perdavimo ir naudojimo sistemoms

Paskelbta auregis 2023.09.12 0 Komentarai Straipsniai,

Matavimo prietaisai vandenilio gamybos, perdavimo ir naudojimo sistemoms

 

Visuotinai pripažinta, kad vienas iš perspektyviausių klimato kaitos problemos sprendimo būdų – vandenilio gamyba ir pritaikymas.

 

 

Prognozuojama, kad šio amžiaus viduryje vandenilis bus plačiai naudojamas pramonėje, transporte, elektros energijos gamybai, šildymui, taip pat gali būti naudojamas plieno gamybai ir kitur.

 

Vandenilį galima transportuoti dujų sistemomis (tiek perdavimo, tiek ir skirstymo) kaip gamtinių dujų ir vandenilio mišinį arba pertvarkyti dujų sistemas gryno vandenilio transportavimui. Dujų perdavimo sistemos operatoriai Europoje ir kituose kontinentuose atnaujina savo infrastruktūrą, kad dujotiekiais galėtų būti tiekiamas vandenilis arba vandenilio ir gamtinių dujų mišinys.

 

Vandenilio gamybos įrenginiuose ir vandenilio perdavimo sistemose reikalingi vandeniliui pritaikyti ir sertifikuoti specialūs matavimo prietaisai. Tam, kad atlaikyti tokias specifines vandenilio savybes kaip pvz., skvarbumą, šveicarų kompanija Trafag sukūrė specialų plieno lydinį, skirtą slėgio jutikliams, kurie liečiasi su vandeniliu. Šis specifinis plieno lydinys yra suderinamas su vandeniliu ir pasižymi visomis medžiagos savybėmis, kurios būtinos norint sukurti tvirtus, tikslius ir ilgalaikiai stabilius slėgio jutiklius.

 

Auregis UAB siūlo Šveicarijos kompanijos Trafag slėgio keitiklius NHT 8250 ir EHI 8280 specialiai pritaikytus naudojimui vandenilio sistemose. Juose panaudoti specialūs metalų lydiniai ir jie sertifikuoti naudojimui su vandeniliu bei turi atitinkamus sertifikatus.

 

Vandenilio slėgio keitiklis NHT 8250Vandenilio slėgio keitiklis EHI 8280

Solenoidinis vožtuvas iki 1000 bar slėgio vandenilio pildymo stotims

Auregis gali pasiūlyti solenoidinius vožtuvus, skirtus vandeniliui iki 1000 barų.su filtru arba be jo, pagamintus Šveicarijoje. Taip pat galime patiekti daugiau matavimo prietaisų vandenilio matavimams, tame tarpe vandenilio detektorius Evikon E2608-H2, E2618-H2 ir kitus.

 


 

Vandenilio energetikos asociacija https://www.h2lt.eu/lt/pagrindinis/

Loading...