Ši svetainė naudoja slapukus („cookies“), norint suteikti kokybiškesnes paslaugas. Likdami svetainėje sutinkate su šia politika.

E-komercijos sprendimai UAB „Auregis“

Paskelbta auregis 2022.03.01 0 Komentarai Projektai,

UAB „Auregis“  2021 m. rugsėjo mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „E-komercijos sprendimai UAB „Auregis“.

 

UAB „AUREGIS“ įkurta 1997 metais. Įmonė siūlo platų pasirinkimą pramoninių temperatūros, slėgio, lygio, drėgmės ir kitokių matavimo bei reguliavimo prietaisų daugeliui sričių: gamybos ir technologinių procesų automatizavimui, maisto pramonei, oro kondicionavimui, jėgainėms, geležinkeliams, laivynui, įprastoms, agresyvioms ir sprogioms Ex aplinkoms.

 

Projektas skirtas el. parduotuvės diegimui ir jos integravimui į išteklių valdymo sistemas. El. parduotuvėje bus galima įsigyti įmonės gaminamą produkciją. Įgyvendinus projektą bus išplėsta gaminių prekyba internetu, dėl ko padidės pardavimų kiekiai ir pajamos, taip sumažinant Covid-19 pasekmes įmonės veiklai.

 

Projekto tikslas – informacinių technologijų elektroninei komercijai vykdyti diegimas, siekiant padidinti įmonės pajamų augimą.

 

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga  numatoma 2023 m. vasario mėn.

 

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

 

Bendra šio projekto vertė - 54722,50 Eur, iš kurių 41041,87 Eur skirta iš Europos regioninės plėtros fondo.

 

 

Palikti komentarą

Loading...